Reusse: Wolves and Wild остават ключ към земята на 10 000 разочарования в плейофите

Lynx предостави хардуер в тези части с четири WNBA титли през ерата на Мая Мур, която продължи от 2011 до 2018 г. WNBA е лига с 12 отбора с текущ график от 36 мача, който не се играе в традиционния баскетболен сезон.

ФК Минесота Юнайтед, известен още като Loons, привлича големи тълпи на Allianz Field в St. Районът на Пол Мидуей. В сериозна надежда за домакинска победа, за да могат да изпеят след мача мелодия от разглобена английска рок група, широко отворените младежи от време на време ще питат близкия фен: „Напред ли сме?“

Онлайн търсене на международни класации за 2022 г. във вътрешните футболни лиги разкри Мейджър Лийг Футбол като №. 12, изоставайки малко от Турция.

Желанието да се хванете за тези титли на Lynx, за да опровергаете споменаванията за екстремната суша в Минесота в големи професионални първенства (1991 World Series), или да кажем „Не забравяйте Loons“, когато споменаваме нашите мъжки отбори от голямата лига (

Да, разбираемо е да се опитате да промените пейзажа, тъй като четирите, които определят дали сте мегаполис с пълен набор от услуги от висшата лига или не, продължават да ни разочароват.

Викингите са крале, с по-голяма разлика от всякога, тъй като бейзболът продължава своето пързаляне. Все пак бих поставил близнаците в битката за далечна секунда с Wild, а Timberwolves четвърти, въпреки че спечелиха за няколко часа там през април.

Това, което всички те са развили през тази първа четвърт на 21-ви век, е способността да накарат плащащите данъци, строящи стадиони спортни фенове на Минесота да се настръхнат от това, което се предлага в най-големите им моменти.

Сега имаше двоен удар от момчетата на зимата/пролетта, вълците и дивите, който започна на 21 април в Target Center и завърши точно три седмици по-късно в четвъртък вечерта в St. Луис.

Проблемът тук не е трудно водените битки, загубени между два отбора, които играят с пълна решителност.

Никога не съм смятал разстроената загуба на викингите от Атланта от Атланта в мача за титлата на NFC през януари 1999 г. като неудобство – просто това, което се размина срещу гостуващ отбор, който игра страхотно.

Не беше така с Вълците през април. Никога досега отбор от НБА не беше губил повече от веднъж в серия, когато имаше двуцифрена преднина през четвъртата четвърт. Вълците го направиха три пъти.

Първият от тях беше гореспоменатият мач от 21 април, игра 3 в Target Center, когато те поведоха с 26 точки през първото полувреме, оставиха да се изплъзнат до едноцифрени, след което го върнаха до 25 през третата четвърт.

В дългия живот на гледане на спорт никога не съм виждал подобно.

Звездата Карл-Антъни Таунс беше отрицателен фактор в три от шестте игри; Д’Анджело Ръсел, защитникът на 30 милиона долара, беше по-лош от това, като отиде пет от шест.

Единственото извинение за Вълците беше, че те бяха аутсайдери на Мемфис и Джа Морант.

Wild бяха направени -150 (3 към 2) фаворити над St. Луис в букмейкърите. Те поведоха в серията с 2-1. “Сините” играха мач 4 у дома, но с четирима отбранители контузени, докато мачът се решаваше.

Wild загуби този. The Wild имаха 5-ти мач у дома, отстъпиха от последните четири гола – три в третия на Владимир Тарасенко – и загубиха с 5-2.

Клубът на Дийн Евасън отговори ли с пламенна последна позиция? Не е близо. Сините 5-1.

Получих това мнение от редовен посетител на Twitter в петък: “Уайлд се отказа от игрите. Вълците просто играха глупаво.”

Да, вълци.

Първоначалната идея беше, че този проблем с неявяване започна през януари 2001 г., когато Викингите загубиха с 41-0 срещу. Ню Йорк Джайънтс в играта за заглавие на NFC.

При допълнителен преглед:

Новите близнаци от 2002 г. разстроиха Оукланд А в поредица от дивизии и съсипаха края на „Moneyball“. Невероятният Уайлд от 2003 г. направи разстроен титъл до финалите на Западната конференция. Тимбъруулвс от 2004 г. направи същото, след фанатичната преднина на Кевин Гарнет чрез усукаваща серия от втория кръг срещу. Сакраменто.

И така, тенденцията започна през 2005 г. Оттогава какво имаме от нашите мъжки специалности?

Един момент, който все още блести: Брет Фавр се опитва да се бие с викингите в Super Bowl 2010.

Чудото в Минеаполис през януари 2018 г.? Не, не, когато беше последвано от гротескно неявяване във Филаделфия в играта за титлата на NFC.

Рекорд за всички спортове от 18 последователни постсезонни загуби от Близнаците от мач 2 в дивизионна серия през 2004 г. Трета серия за всички времена в НБА от 13 последователни години (2005-2017) за недостигане на постсезона от Вълците.

И сега Wild, позорно излиза, без да спечели серия за шести пореден път – предстоят две серии, по-малко от наполовина талантливия, но безмилостен екип, воден от несравнимия Жак Лемер през 2003 г.

Timberwolves и Wild, пролет 2022 г. Те могат да бъдат запомнени като нашите Bashed Brothers.